Lift Tango R

WSKAZANIA

Procesy degradacyjne skóry – stopniowa utrata odpowiedniej elastyczności i sprężystości, właściwego nawilżenia i jędrności, obejmują całe ciało – twarz, szyję, dekolt, biust oraz ramiona i przedramiona, brzuch i pośladki uda. Stopień koncentracji zmian oraz ich umiejscowienie zależą od wieku, czynników genetycznych i trybu życia. Początkowo powolne zmiany związane z deficytem rozpuszczalnego kolagenu zaczynają się już od około 25 roku życia i nasilają się w wieku 40-50 lat, jego biosynteza w komórkach jest coraz słabsza. Osłabienie i degradacja włókien proteinowych skóry, będących główną podporą podścieliska łącznotkankowego /ok. 70% to włókna kolagenu i 5 % włókna elastyny/ prowadzą do blokowania przepływu płynów w skórze właściwej, zmniejszając sprężystość włókien i zakłócając motorykę mięśni. Utrudniony jest także przepływ limfy dostarczającej komórkom tlenu, substancji odżywczych i usuwającej zbędne produkty przemiany materii, bakterie i toksyny – jej krążenie jest „wymuszane” przez motorykę mięśni. Niekorzystne zmiany w sprężystości i elastyczności skóry potęgują enzymy – kolageneza i elastaza, niszczące włókna elastyczne. Bariera skórno-naskórkowa ulega spłaszczeniu, system strukturalnego połączenia dermis i epidermis jest osłabiony. Skóra staje się z czasem coraz bardziej ścieńczona o zwiotczałym wyglądzie i utraconej elastyczności, ilości i głębokości zmian zwiększa się, nie jest też w stanie zareagować na zmiany w strukturze skóry /np. szybkie tycie lub chudnięcie/, co objawia się obwisłością lub rozstępami.

EFEKTY ZABIEGU

Lift Tango R holistyczny zabieg dla ciała i duszy to synergistyczna aplikacja dermokosmetyków bogatych w ekstrakty z alg,, ziół, roślin, kwiatów i 100% naturalnych glinek śródziemnomorskich, mikronizowanych alg pacyficznych i czystych oryginalnych olejków eterycznych.

Celem i efektem zabiegu modelująco-odmładzającego Lift Tango R jest profilaktyka i likwidacja/redukcja zaistniałych zmian z natychmiast widocznym efektem: zahamowanie procesów degradacyjnych macierzy kolagenowej, pobudzenie własnych mechanizmów obrony przed niszczącym działaniem kolagenazy i elastazy – efekt Anti MMPs, usprawnienie krążenia płynów, w tym limfy oraz kuracji dla ciała poprawienie kolorytu i morfologii rozstępów oraz redukcja celluitu. Ma również doskonałe wyniki przy pielęgnacji skóry naczyniowej, liftingując i modelując wpływa jednocześnie ograniczająco na rumień, redukuje tzw. „pajączki” na nogach, twarzy i innych częściach ciała, wzmacnia naczynia krwionośne. W serii zabiegów wskazany jest masaż limfatyczny. Efekt to wyraźnie odmłodzona skóra o właściwym napięciu i elastyczności, ze zdrowym kolorytem, zredukowanymi zmarszczkami twarzy i o poprawnym owalu oraz ze zredukowanymi rozstępami i zmniejszonym celluitem.

CZĘSTOTLIWOŚĆ ZABIEGU:

W kuracji kompleksowej 1 zabieg tygodniowo do 10 zabiegów łącznie w zależności od stanu skóry lub jako zabieg samodzielny.

Przeciwwskazania do zabiegu Lift Tango R: zabiegu nie stosujemy u kobiet w ciąży i karmiących.