O salonie

Z nieukrywaną przyjemnością witamy Państwa na stronie internetowej Salonu Kosmetycznego Alicja. Od 1993 roku pracujemy na miano najbardziej profesjonalnego salonu piękności w Pile. W naszej ofercie znajdą Państwo szereg zabiegów na twarz, ciało, dłonie i stopy.

W czasie 20-letniej praktyki cały czas podnosimy kwalifikacje naszego personelu, dowodem czego są liczne certyfikaty i dyplomy.

W naszej codziennej pracy bazujemy na wysokiej jakości kosmetykach uznanych na całym świecie firm Thalac, Clarena, Dermika SPA, Bielenia Professional, Rejuvi i Arkana. Korzystamy z bardzo wysokiej jakości alg firmy Naturemedicin i płatach kolagenowych Clarena i Dermika.

Do przeprowadzania zabiegów wykorzystujemy wysokiej klasy sprzęt firm Rubica, Biotronik i Promed.

W każdym zabiegu wykorzystujemy wysokiej klasy sprzęt do ultradźwięków, mezoterapii bezigłowej, peelingu kawitacyjnego, mikrodermabrazji. Jako jeden z pierwszych Salonów Kosmetycznych w Pile możemy pochwalić się tym, iż posiadamy własny autoklaw, który wykorzystujemy do dezynfekcji przyborów kosmetycznych wykorzystywanych w oferowanych przez nas zabiegach.

W Salonie Kosmetycznym Alicja mogą Państwo również nabyć wysokiej klasy kosmetyki do domowej pielęgnacji ciała.