TOTAL CAVIAR CARE WITH OLIGOMATRYL & BOTOSINE 20%

EKSKLUZYWNY KAWIOROWY PROGRAM PRZECIWZMARSZCZKOWY I ODBUDOWUJĄCY MACIERZ KOLAGENOWĄ dla skóry dojrzałej z głębokimi zmarszczkami wiekowymi
i mimicznymi.

Zabieg KAWIOROWY z OLIGOMATRYL & BOTOSINE 20%  to nowoczesna innowacyjna formuła pielęgnacji skóry dojrzałej, która potrzebuje intensywnego działania zarówno na powierzchni skóry jak i również na poziomie skóry właściwej. Zmiany stanu skóry uzależnione od czynników wewnętrznych (w tym genetycznych) i zewnętrznych nasilają się już od około 40 – 50 roku życia i objawiają się zmianami degeneracyjnymi ilości i przede wszystkim struktury włókien elastycznych i kolagenowych, które ulegają sieciowaniu, są coraz bardziej splątane poprzecznie, stają się bardziej kruche i łamliwe. Pojawiają się zmiany w obrazie skóry – zmarszczki, utrata objętości i gęstości, zmniejszona elastyczność i sprężystość. Granica skórno – naskórkowa spłaszcza się, transfer substancji odżywczych jest zakłócony, samoregeneracja komórek jest znacznie słabsza, synteza kolagenu I i III zostaje zahamowana, Skóra staje się wiotka, tzw. papierowa, o niskim poziomie nawilżenia, szorstka, podrażniona, bez blasku, potrzebuje kompleksowego odżywienia i regeneracji.

Celem i efektem kuracji jest maksymalna odbudowa macierzy kolagenowej skóry dojrzałej – wygładzenie głębokich zmarszczek wiekowych i mimicznych, zwiększenie gęstości skóry, odzyskanie właściwego napięcia skóry, blasku i zdrowego kolorytu. Linię TOTAL CAVIAR CARE tworzą preparaty oparte na zastosowaniu ekskluzywnych, niezwykle cennych, bogatych składników aktywnych w tym: ekstraktu z kawioru, innowacyjnego składnika biotechnologicznego – kompleksu Oligomatryl oraz skoncentrowanego heksapeptydu Botsine. Ekstrakt z kawioru to bogactwo skoncentrowanych substancji aktywnych: nienasyconych kwasów tłuszczowych, peptydów, protein, aminokwasów, oligoelementów, witamin (A,D,E i B). Substancje te mają działanie intensywnie nawilżająco – odżywcze, regenerujące. Zapewniają witalność skóry, poprawiają jej strukturę. Kompleks OLIGOMATRYL to unikalna trójwymiarowa macierz galaktomanów z osadzonymi na niej pentasacharydach penetrującymi poziom skóry właściwej i uruchamiającymi na tym poziome mechanizmy naprawcze. Oligomatryl pomaga odtworzyć i utrzymać homeostazę (równowagę fizjologiczną) macierzy pozakomórkowej i w rezultacie redukuje zmarszczki, fałdy i bruzdy pozostawiając skórę odmłodzoną, mocniejszą, bardziej elastyczną, lepiej nawilżoną i wygładzoną. Botosine 20% intensywne pepto – serum o wysokiej koncentracji heksapeptydu działa na tym samym poziomie co toksyna botulinowa – jest nieoperacyjną alternatywą dla chirurgicznych zabiegów wstrzykiwania. Intensywnie redukuje głębokość zmarszczek poprzez „ściągnięcie” mięśni ekspresyjnych twarzy, także wokół oczu  oraz blokuje przewodzenie mięśniowo – nerwowe redukując zmarszczki mimiczne, „kurze łapki”, zmarszczki lwie, zmarszczki wokół ust. Zwiększa także syntezę kolagenu. Efektem jest natychmiastowe i widoczne wypłycenie oraz wygładzenie zmarszczek.